Systémové upozornění
Hlavní informace

VÍTEJTE

Vážení zákazníci a obchodní partneři, vítáme Vás na našich internetových stránkách...

 

Pokud chcete s výběrem poradit, rádi Vám pomůžeme. Stačí nás kontaktovat na náš Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo telefonicky. Pro větší odběry, nebo dlouhodobější spolupráci, nás kontaktujte pro nastavení individuálních cen. Těšíme se na naši případnou spolupráci. 

Napájecí zdroje

poli-6

Oblíbené truhláří jsou převážně napájecí zdroje DO NÁBYTKU A INTERIÉRU a ADAPTÉRY DO ZÁSUVKY. Díky certifikace do interiéru, na hořlavý povrch a jednoduché montáži  jsou ideálním řešením. Naopak pro LED aplikace v exteriéru jsou vhodné napájecí zdroje s certifikací IP např. značky MEANWELL. Tyto napájecí zdroje mají široké pole využití.

V případě, že si nevíte rady s výběrem ideálního napájecího zdroje pro Vaši aplikaci, obraťte se na nás a mi Vám velice rádi poradíme.

 

 

PROFESIONÁLNÍ LED moduly

poli-8

Lineární LED MODULY se stabilizací proudu. Za použití značkových LED diod LG Innotek 5630 v provedení (3000K, 4000K, 5700K) je dosaženo maximální účinnosti a extra dlouhé životnosti. PROFESIONÁLNÍ řešení pro svítidla, světelné profily.

 

 

Inteligentní řídící systémy

poli-10

RF systém je inteligentní řešení řízení osvětlení pomocí dálkového nebo nástěnného vysílače RF signálu a přijímače pro ovládání mono, duální barvy, RGB a RGBW LED osvětlení. 

Pro vytvoření statických barev a k nastavení příjemného prostředí. Dokonalý bezdrátový systémem domácí automatizace, který umožňuje řídit více zón jedním dálkovým ovládáním s nekonečným počtem přijímačů v každé zóně.

LED sady pod kuchyňské linky

poli-9

 

LED sady s bezdotykovým vypínačem vhodným pod kuchyňské linky.

Sada obsahuje svítidlo, napájecí zdroj, montážní návod s příslušenstvím.

Jednoduchá, rychlá montáž.

PROFIL LINO

poli-4

Profil LINO je nejmenším profilem, který zajišťuje tenkou souvislou světelnou linii.

 

Profil LINO je možno použít v architektuře interiérů, nábytkářství či k reklamním účelům.